امروز :

فارسی
ENGLISH
دور نمای شهر چرمهین مجموعه فرهنگی گردشگری آبشار شاهلولاک چرمهین پذیرای گردشگران
مشاهده خبر

آئین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام شهرداری چرمهین

آئین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام شهرداری چرمهین

این مراسم که با حضور فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات شهرستان ،فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات،حاج آقا اسدی نماینده ولی فقیه ناحیه سپاه لنجان ،فرماندهحوزه مقاومت شهدا،فرمانده کلانتری شهر،شورای اسلامی شهر در سالن اجتماعات شهرداری تشکیل گردید.

شهردار چرمهین در حاشیه مراسم فرمودند:یکی از وظایف مهم بسیج در طول دوران های مختلف انقلاب ،حفظ و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن در همه عرصه های مختلف است و با توجه به شرایط کنونی کشور وظایف این نیروی محرک مردمی در دستگاهای اجرایی کشور و از جمله شهرداریها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با بیان اینکه بسیج و بسیجی بودن یک افتخار است و ما باید از این امانت امام راحل و ثمره خون پاک شهیدان به خوبی پاسداری کنیم ،گفت بسیجی باید نقش الگو و نمونه بارز فرهنگ ایثار و خدمت خالصانه در جامعه باشد.

نماینده ولی فقیه در ناحیه لنجان در ادامه مراسم به توطئه های بیشمار دشمن علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:دشمن با همه ابزارهای خود چه به لحاظ سخت افزاری و جنگ رو در رو در اوایل انقلاب و ترورهاو حمایت از گروههای تروریستی و چه به لحاظ نرم افزاری بعد از آن تا کنون علیه این انقلاب وارد عمل شد که بسیج و تفکر بسیجی به عنوان سدی عظیم در مقابل آن ایستاد و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب ،بسیج به عنوان کلید طلایی حل مشکلات توانست به مقابله با آنها بپردازد.

وی با بیان اینکه بسیج در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای انقلابی و اسلامی نقش موثری دارد گفت :از مهمترین انتظاراتی که از بسیج می رود پایبندی به الزامات اخلاقی ،اجتماعی،علمی و همچنین تقویت صبر ،گذشت و افزایش تعامل در محیط کاری است.

تعداد بازدید: 67